Finansowy Elementarz

Już 19 listopada rusza kolejna edycja:

Fundacja Banku Millennium we współpracy z Fundacją Verba postanowiła wyjść naprzeciw tej potrzebie i zorganizować, w ramach projektu „Finansowy elementarz”, cykl bezpłatnych warsztatów edukacyjnych. Pierwsza edycja rozpoczęła się we wrześniu 2016. Co roku otwierana jest kolejna edycja warsztatów.

W trakcie spotkań w przedszkolach staramy się wyjaśnić najmłodszym naturę pieniądza oraz zasady oszczędzania, które ułatwią im start w dorosłe życie, tak aby w przyszłości rozsądnie dysponowały swoimi wydatkami.

Ponadto warsztaty promują postawę otwartości, charytatywności, aktywności i kreatywności.

fundacja-banku-millennium-piesfundacja-millennium-kot
Główne cele projektu